MATEŘSKÁ ŠKOLA ŘISUTY

Řisuty 84, 273 78 Řisuty, telefon: 725 527 171, e-mail: info@msrisuty.cz

Dnes je:

Projekt

"MŠ ŘISUTY"
je spolufinancován

Evropskou unií.

Odborně zaměřená tematická

setkávánía spolupráce s rodiči

dětí v MŠ a personální

podpora MŠ - Chůva

EUaMSMT

Aktuálně

Poděkování rodičům

Vážení a milí rodiče,

               dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou srdečně poděkovala za Vaši ochotu se podílet na vytvoření zahrady pro naše – Vaše děti. V sobotu 10.9.2016 se na zahradě MŠ konala pracovní „brigáda“, kde se bouralo, sekalo, hrabalo......Díky Vaší hojné účasti a velkému pracovnímu nasazení se zahrada připravila pro následující stavební úpravy (stavba plotu, výstavba chodníčků.......). Teď už jen doufejme, že vše půjde tak, jak má a my společně s dětmi si budeme moci naši novou zahradu maximálně užívat.

Všem zúčastněným rodičům patří velké poděkování!!!

Projekty:

 

01rodina

 

72hodin logo wtex

 

7819 Recyklohraní logo

 

Srdce placka 2

 

logo USUC 2016 WEB 72dpi black white

 

NSA logo